RSS
wtorek, 15 grudnia 2009
Kilka wiadomości

1. Reprezentujący szefostwo HSR Robert Latacz rozmawiał z zastępcą komendanta Chorągwi Łódzkiej na temat reaktywowania działalności inspektoratu ratowniczego w Chorągwi. W najbliższym czasie ma odbyć się spotkanie środowiska ratowniczego Chorągwi z udziałem przedstawicieli szefostwa HSR i Komendy Chorągwi.

2. Inspektorat ma również powstać w Chorągwi Opolskiej. Na mianowanie rozkazem na szefa inspektoratu czeka Maciej Stańczak.

3. Tenże Maciej Stańczak, tym razem jako przedstawiciel szefostwa HSR, przekazał środowisku Chorągwi Stołecznej informację o zwycięstwie w konkursie na organizatora Zawodów 2010. Zgłosiliśmy swoje uwagi do oferty, Rudy wkrótce przekaże je Marcinowi.

4. Ratownicy! Instruktorzy! Dołączajcie do grupy HSR na facebooku! Można to zrobić tutaj: http://www.facebook.com/#/group.php?v=wall&ref=ts&gid=198500805558

Kuba Sieczko

Moskva Belorusskaja
12:27, szefostwohsr
Link Komentarze (4) »
czwartek, 10 grudnia 2009
Spotkanie z zastępcą naczelnika

W dniu dzisiejszym spotkałem się z zastępcą naczelnika ZHP hm. Krzysztofem Budzińskim. Podczas spotkania rozmawialiśmy m.in.:

- o minionym zjeździe ZHP i służbie medycznej na nim
- o 15-leciu HSR, które świętowaliśmy w dniach 20-22.11
- o zimowym kursie instruktorskim - przedstawiłem Naczelnikowi Gosię Nowosad jako komendantkę kursu
- o bieżących sprawach związanych z funkcjonowaniem HSR, w tym o pozyskiwaniu środków

Jest 21:45, GK świeci pustkami, tylko z-ca naczelnika i szef HSR siedzą w swoich pokojach i pracują. Pamiętajcie o tym, kto tu pracuje najciężej! :)

Kuba Sieczko

21:52, szefostwohsr
Link Komentarze (2) »
Byliśmy na Zjeździe

W mioniony weekend przedstawiciele HSR byli obecni na zjeździe ZHP. Byli tam Jakub Sieczko, Anna Mazurczak, Kasia Krawczyk oraz  kilkoro innych instruktorów HSR - w tym delegatów. Obserwowaliśmy więc z bliska obrady najwyższego ciała w naszym Związku.

Kuba Sieczko

20:53, szefostwohsr
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 grudnia 2009
Opis doktryny

Być może niepokoi Was, iż jeszcze nie dotarł do Waszych konsultacji jeszcze opis dotryny. Spokojnie - jest już gotowy, wysłaliśmy go tylko do konsultacji językowej. Natura bowiem wyposażyła Kubiaka w wiele talentów (co widac gołym okiem), tych językowych jednak mu nieco poskąpiła. Ligia Basińska przeczyta więc opis, poprawi językowo i w ciągu kilku dni możecie się go spodziewać na Waszych skrzynkach pocztowych.

Kuba Sieczko

18:38, szefostwohsr
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 grudnia 2009
Trwa dyskusja o IP.

Indyk na forum instruktorskim HSR rozpoczął dyskusję o wadach i zaletah systemu IP po roku jego funkcjonowania. Zapraszamy więc do dyskusji, a tych instruktorów HSR, którzy jeszcze nie mają dostępu do forum prosimy o wysłanie swojego loginu z forum.zhp.pl na adres jakub.sieczko(at)zhp.net.pl. Ci instuktorzy, ktorzy nick do tej pory podali, zobaczą forum instruktorskie HSR po zalogowaniu się na forum ZHP.

Kuba Sieczko

23:26, szefostwohsr
Link Dodaj komentarz »